Ta kontakt!

Hvis det er noe du lurer på, bruk skjemaet under!

Åpningstider:

Mandag-fredag: 09 - 17
Lørdag: 10 - 14


Verksted: Hverdager 08 - 16






 

Klikk på sirklene for mer info:

VERKSTED.png
SALG.png

Vi kan også nås på post@aoas.no

evt på tlf 4000 1881.

 

Medlem av

Besøksadresse:
Industriveien 39A
7080 Heimdal

Trondheim

Litt om Bobil Trondheim AS:

Firmaet Arve Opsahl AS ble etablert i 1975 i Trondheim. I 1990 flyttet vi inn i våre nåværende lokaler på Heimdal, der vi flere ganger har foretatt utvidelser - med nyansettelser, tilbygg, større lager og nytt verksted, for å skape det komplette bobilsenter. I 2017 ble Bobil Trondheim AS opprettet.


Ole Adrian Legran
Salgskonsulent
legran@aoas.no


Oskar Mikkelsen
Salgskonsulent
oskar@aoas.no


Robert Grøtte
Kundemottak
robert@aoas.no


Ragnhild Wenes
Kundemottak
ragnhild@aoas.no


Simon Brandvik
Kundemottak
simon@aoas.no


Kenneth Brandvik
Daglig leder
kenneth@aoas.no


Odd Frode Hansen
Verkstedleder
odde@aoas.no

1/5

© 2019 Bobilkjeden Arve Opsahl
NORGE:
BERGEN - FØRDE - NAMSOS - OSLO - TRONDHEIM
post@aoas.no - tlf. 4000 1881

  • Facebook App Icon